Вітаємо Вас Гість | RSS
fivehouse
ф о р у м
Головна сторінка » Роздуми - Форум » Реєстрація » Вхід Чт
09.05.2024
17:57
[ Нове повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: fivehouse, Юлька-Шпулька, Yulichka13  
Форум » Offtopic » Про інше » Роздуми (все,що вас болить,що тривожить...)
Роздуми
Юлька-ШпулькаDate: Сб, 31.03.2007, 14:54 | Message # 1
Генерал-майор
Група: Модератор
Повідомлень: 331
Репутація: 55
Статус: Offline
Коли людина,яку ти любиш(хоча це тільки закоханість а не любов)якій ти довіряєш,кому ти повністю віддалася-кривдить тебе,робить боляче...тоді весь світ тобі не милий,не хочеться жити,нічього вже не прагнеш...ти просто існуєш,навіть не живеш...здається,що все відвернулось від тебе....та з часом існуючи на цьому світі,тобі здається,що нема і не буде такої людини,яку ти би любила,якій довіряла і повністю віддалася б........Та неочікуючи ,нічього не чекавши,все-таки з*являється така людина.І весь світ тоді перевертається.ТИ знову живеш,ЖИВЕШ!Не просто існуєш на цьому світі а насолоджуєшся життям.Та все-таки є маленька частинка в душі,яка дуже боїться,що знову стане боляче,що знову ти розчаруєшся.....І знову ти довіряєш йому,може і не любиш його,але він для тебе дуже жорогий,і можливо ти закохалася,хоча.....може це і любов.Та все-таки з часом ти розумієш,що щастя тобі не дано,що дуже болить та частинка,яка так боїться розчарування.....І ти незнаєш,що тобі зараз робити...нерозумієш сама себе через цей біль,через цей крик в душі....цей крик не стихає....він все більше,і більше кричить...та коли він стихає....ти розумієш....що ти існуєш,а не живеш....бо ти розумієш, що втрачаєш його.....і більше нічього ти не можеш зробити....

 
$aintOKDate: Пн, 02.04.2007, 16:54 | Message # 2
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 618
Репутація: 40
Статус: Offline
Через місяць я поїду трохи далеко на декілька місяців!!! Дуже близька мені Людина залишиться тут і постає страх того,що коли я повернусь,то можу стати непотрібний цій людині!!! А так боляче думати про це,а не думати,тікати від цього також немає змісту,тому що днем швидше чи днем пізніше,але всерівно треба буде стикнутись з цим і пройти,але не просто пройти,а так щоб не було боляче!!! Коли ти спілкуєшся, бачиш, дурачишся і просто проводиш час кожен день з цією Особою!!! Вона наче приростає до твого організму і відривати її від себе так боляче,адже вона вже стала частиною тебе,частиною твого серця і душі!!!
Коли говорять:" Я нічого не боюсь" це неправда,в кожного є свій страх і подолати його можна лише пройшовши через нього!!! Я,$aintOK,Ромка-----просто боюсь тієї ситуації,що коли я повернусь назад, то не буде того що було в мене з Близькою мені людиною!!!

Можливо хтось скаже що я розпускаю соплі або щось типу цього,але нікому не зрозуміти на 100% того що відчуваю я!!! Проте я живу вірою і надією що майбутнє буде просто супер!!!

Юль,Велике СПАСИБІ за тему!!!


Неграм сало,а українцям банани!!!
 
Юлька-ШпулькаDate: Пн, 02.04.2007, 17:45 | Message # 3
Генерал-майор
Група: Модератор
Повідомлень: 331
Репутація: 55
Статус: Offline
$aintOK, ніякі соплі ти не випускаєш!Тому що всі бояться душевної болі,самотності,втрати і розчарування.......Просто всім нам варто деколи виговоритися,тому що все в собі неможливо трмати,Тож я створила цю тему,щлб можна було виговоритися.Мені здається тут сидятьтакі люди,які зрозуміють і підтримають

 
$aintOKDate: Вт, 03.04.2007, 12:54 | Message # 4
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 618
Репутація: 40
Статус: Offline
Quote (Юлька)
Мені здається тут сидятьтакі люди,які зрозуміють і підтримають

Погоджуюсь з тобою,коли виговоришся то трішки легше стає,ніби розділив смуток ще з кимось,на декілька частинок!!! Життя така заплутана штука,коли постає перед тобою проблема,ти починаєш її вирішувати,коли щось не виходить ти сумуєш,перестаєш бути енергійним,але коли вже вирішив цю problem,то починаєш думати :"Який же я дурачок,що переживав на рахунок цієї проблемки" А потім ти живеш,кайфуєш,насолоджуєшся і знов приходить інша проблема і все починається заново....

Непевно не цікавим було б життя без проблем.... sad Хотя всі кажуть для чого вони,а для того щоб "Жизнь маліной нєказалась smile "


Неграм сало,а українцям банани!!!
 
Mish@Date: Пн, 09.04.2007, 15:23 | Message # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 208
Репутація: 53
Статус: Offline
Quote (Юлька)
$aintOK, ніякі соплі ти не випускаєш!Тому що всі бояться душевної болі,самотності,втрати і розчарування.......Просто всім нам варто деколи виговоритися,тому що все в собі неможливо трмати,Тож я створила цю тему,щлб можна було виговоритися.Мені здається тут сидятьтакі люди,які зрозуміють і підтримають

povnisty pidtrumuy yly naoborot pravilno wo vuskazavsya!!!!!!!!!


FIVEHOUSE THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mish@Date: Пн, 09.04.2007, 15:28 | Message # 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 208
Репутація: 53
Статус: Offline
Quote (Юлька)
Коли людина,яку ти любиш(хоча це тільки закоханість а не любов)якій ти довіряєш,кому ти повністю віддалася-кривдить тебе,робить боляче...тоді весь світ тобі не милий,не хочеться жити,нічього вже не прагнеш...ти просто існуєш,навіть не живеш...здається,що все відвернулось від тебе

da take ye sam znay!!!!!!ale ne potribno rozstroyvatusa tomu woce povunno vse proytu!!!!!!!yak to kagut 4as vse zagoit ce 4usta pravda yakwo doroga tobi lyduna tebe kruvdut zna4it ce ne ta eduna i ne toy edunuy yakuy bude vse gutya ztoboy!!!!!!


FIVEHOUSE THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!
 
Юлька-ШпулькаDate: Пн, 09.04.2007, 20:35 | Message # 7
Генерал-майор
Група: Модератор
Повідомлень: 331
Репутація: 55
Статус: Offline
просто треба жити далі....не стояти на місці...і незациклюватись на одному

 
Mish@Date: Пн, 09.04.2007, 21:53 | Message # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 208
Репутація: 53
Статус: Offline
Quote (Юлька)
просто треба жити далі....не стояти на місці...і незациклюватись на одному

zoloti slova


FIVEHOUSE THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!
 
LadyDate: Вт, 10.04.2007, 10:10 | Message # 9
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 208
Репутація: 27
Статус: Offline
$aintOK, В мене була недавно такаж ситуація. Я не бачилася з Дорогою людидаю 2 тижні, останній з яких навіт не мала змоги ні подзвонити, ні написати. Було тяжко, але я собі весь час повторбвала:

Розлука для любви -
Что ветер для огня:
Слабую она гасит,
А большую раздуваэт!

Я приїхала, в все стало на свої місця, повернулося в своє русло, але ріка почуттів стала набагато багатоводнішою! І тепер ми цінуєм кожну секунду, проведену разом.

Ти не переживай! Все буде так, як має статися! Якщо ви залишитесь разом, то ваші почуття тільки зміцніють і ви будете щасливі! Удачі!


Все женщины - ангелы,
Но когда нам обрезают крылья
Приходится летать на метле...
 
ImaginаryDate: Ср, 11.04.2007, 21:03 | Message # 10
Генерал-лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 380
Репутація: 53
Статус: Offline
класно тобі Lady, але ж не зі всіма так буває.... ізза такого часто сваряться((((


Запомни скотина, у мальчика должны блестеть глаза, ботиночки и машина...
 
КАТЮХАDate: Чт, 12.04.2007, 15:46 | Message # 11
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 38
Статус: Offline
0
Quote (Lady)
Я приїхала, в все стало на свої місця, повернулося в своє русло, але ріка почуттів стала набагато багатоводнішою! І тепер ми цінуєм кожну секунду, проведену разом.

да..знакомая история)))просто када ты на расстоянии то понимаешь как дорог тебе этот человек...хотя бывает совсем наоборот..видишь его и понимаешь что чувств уже давно нету


жизнь нада прожить так,чтобы потом там наверху офигели и сказали:а ну-ка повтори)
 
RoksvelDate: Чт, 12.04.2007, 15:49 | Message # 12
Група: Удаленные





Непереймаюся подібними питаннями, я непам"ятаю коли я в останнє любив... biggrin
 
$aintOKDate: Чт, 12.04.2007, 15:49 | Message # 13
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 618
Репутація: 40
Статус: Offline
Quote (катюха)
...хотя бывает совсем наоборот..видишь его и понимаешь что чувств уже давно нету

Нусс,таке життя,але думаю,що таке рідко буває.... Значить ця людина не такою ж і дорогою тобі була..


Неграм сало,а українцям банани!!!
 
Форум » Offtopic » Про інше » Роздуми (все,що вас болить,що тривожить...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
© файвхаус 2007