Вітаємо Вас Гість | RSS
fivehouse
ф о р у м
Головна сторінка » Що зараз цікавить молодь - Страница 2 - Форум » Реєстрація » Вхід Сб
27.04.2024
07:25
[ Нове повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: fivehouse, Юлька-Шпулька, Yulichka13  
Форум » Offtopic » Про інше » Що зараз цікавить молодь
Що зараз цікавить молодь
MiracleDate: Ср, 16.01.2008, 21:19 | Message # 31
Рядовий
Група: Новачки
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
ха а а а.. ...ЗОЛОТАЯ МОЛОДьОж

зараз не ті часи шоби ходити як гоп .. кожен має своє ... молодь цікавить секс..це ж бо ми хлопці маримо гапно погудіти з дівчиною... мене цікавить музика ,, а решта уже на 2 місце хітпараду cool


Dance 4 Life
 
ДомовойDate: Ср, 16.01.2008, 21:49 | Message # 32
Підполковник
Група: Новачки
Повідомлень: 172
Репутація: 20
Статус: Offline
Якшо чесно! То підростаюче покоління(12-16) в більшості не задумуються над своїм майбутнім! Звичайно трошки зарано, але вже закопують в землю свої можливості в землю!(вибачте якшо когось образив). Але не порівняти теперішніх 16 - літніх з тими шо були 16 - літніми 4-3 роки тому! cry

Війни змініються. Не змініються тільки наші солдати! (Тупак)
 
$aintOKDate: Ср, 16.01.2008, 21:57 | Message # 33
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 618
Репутація: 40
Статус: Offline
Домовой, pogodgus................sydgy po tomy samomy Vegasi.........mene kolus navit we ne pyskalu tyda v molodwux klasax,a teper xto ne xo4ew tam i tvoryat take wo 3-4 kyrsy wedaleko do takogo:)

Неграм сало,а українцям банани!!!
 
Yulichka13Date: Вс, 20.01.2008, 16:29 | Message # 34
Генерал-лейтенант
Група: Модератор
Повідомлень: 384
Репутація: 42
Статус: Offline
ну воть))))
Прикріплено файл: 4263110.gif (54.1 Kb)


Я люблю тебе не за те, хто ти,а за те,хто я з тобою))
 
ВельветDate: Вс, 20.01.2008, 18:09 | Message # 35
Лейтенант
Група: Модератор
Повідомлень: 56
Репутація: 17
Статус: Offline
Деградує молодь. Все більше і більше молодь починає нічим нецікавитись. ВІд того збільшується злочинність,наркоманія,снід і т.д. cool

Сонце, я не сумний... Я тверезий...
 
$aintOKDate: Вс, 20.01.2008, 18:55 | Message # 36
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 618
Репутація: 40
Статус: Offline
Вельвет, i same prukro wo vagko ce vse zminutu......vge g dofiga riznux gyrtkiv,sekciy.......break-dance,sy4asni tanci,sporuvni sekcii.......
Mu takog pokolinnya ne bez grixiv,ale ya xot na plavannya,fytbol,basketbol,karting xoduv(moge i ne dovgo,ale....).......xot na wos xoduv
Prosto zaraz ditu mayt growi i na klybu,i na vupuvon(i we dewo),kogen rik vse bilwe rozbalyvanumu stayt............Mu g takog molod,ale vge troxu po4unaem golovoy dymatu,e yakis cili,priorutetu.............

zaraz vagko gutu,mogluvo sekcii dorogi 4u neyakisni,mogluvo lin'..............vuxodut wo same legwe pitu v klyb naputus,natrax....s i popuz....s


Неграм сало,а українцям банани!!!
 
FodesDate: Пт, 08.02.2008, 02:01 | Message # 37
Рядовий
Група: Новачки
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Neznay wo cikavyt su4asny molod no mene cicavliat klasni pati, rizni tysu, myzuka, rozvagy.....i krim ciogo vsiogo ya znahozhy 4as i dlia y4obu......ya v4usia i mozhy smilyvo skazaty wo may dosut nepogani ocinky........ya liybliy svoe zhytia.....

Muito dificil dar vida pelo o teu amigo mas mais dificil encontra-lo.
 
$aintOKDate: Пт, 11.04.2008, 00:15 | Message # 38
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 618
Репутація: 40
Статус: Offline
Недавно помітив,що хоть і молодь розбалувана,але більшість знає що хоче =-------одні хочуть вічної торчі,інші спокою.....
АЛЕ хочу сказати,колись батьки вирішували ким будуть діти,а зараз ми вже самі стараємось вчитись на того,чия професія нам ближче.... і зчасом ми досягнемо успіху.........

Сучана молодь ВІЛЬНА у всіх напрямках,можливоу матеріальному плані не зовсім,але більше волі ніж колись.........


Неграм сало,а українцям банани!!!
 
Форум » Offtopic » Про інше » Що зараз цікавить молодь
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:
© файвхаус 2007